[LIE]-dota-dm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Запознайте се.

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
snai5era

snai5era


Male
Брой мнения : 268
Age : 31
Местожителство : Долна Митрополия
Job/hobbies : Строител
Humor : Обичам черен хумор :P !
Reputation : 5
Points : 5985
Registration date : 23.02.2008

Запознайте се. Empty
ПисанеЗаглавие: Запознайте се.   Запознайте се. EmptyНед Ное 02, 2008 2:29 pm

Запознайте се. 4V

Така реших да ви представя едни мои приятели, включително и аз(цаисатото момченце на задна позиция ).


И така нека започнем с момчето с леко наркоманизиран поглед с жълта риза и черен потник. Вижте колко умно гледа а-ха да проговори. Така познатия ни ПеПе (К'во става БРАТ мииииии Suspect ) с гоямото си сърце и голямата си слабост към Anime study е добро дете(поне докато е трезвен) .Той винаги е готов за алкохолизиране с някоя друга бирица.

Наред рожденника от тази снимка(момчето с ЕМОstyle коса) е човек за който сме измислили много прякори(vazalin4o, гущера, COPYMAN , dazZLE) с които винаги сме го приемали кат част от колектива(разбира се има и още прякори които не смятам да спомена). Както вече сте забелязали, освен очевидните и недостатъци, той притежава и някои положителни качества. Той е познат със своята голяма инфантилност в повечето случай, но винаги може да се разчита на него ако се иска повечко смях и веселие. Като взема за извадки от предния задълйително се играе DotA и се гледа Аnime! Когато попрекали с алкохола изпитва силни болки на другич ден drunken drunken drunken ( цигански колелета на стредата на Шосето - в последствие падане по гръб) .

Реших да ви представя и една моя приятелка - Кристина или както аз я наричам Крискоооо. Позната ни със своите самоубииствени подвизи Цитат: " ауе Да знаиш как ме спъна един камък... , .... една врата ме челоса... , .... и дори водомера ме удари по главата." Много миловидна, но с голям дух за всичко и винаги засмяна. Тя притежава и някои положителни качества ( . )( . ) Laughing . Блондинката в Крискоооо често надделява, но и тогава се раждат някои незабравими мъдрости, които тук ще спестя от благоприличие. Обаче, можете да ми вярвате, са способни да разплачат човека от смях.

Дойде и ред на персонажа (човекът хванал крокодила Razz ), който познаваме като Пламен (плам4о фена) или както аз му викам Демоне. Той винаги помага за повдигане на настроението в една компания и също я разкрасява(биват получавани велики фризиорски услуги от подстрижка до изправяне на коса flower ). Долномитрополийският хай- лаиф не е същтият откакто той се присъедини към него afro . Пресата му за коса е най-важното нещто на света и за нея би умрял geek . Един истински любител на животните, който винаги е искал да си има катеричка albino .Мнофо красив и интелигентен. Любител на силните усещания и винаги извън стандарта.
Любима смърт - Удар от гръмотевица. Любими изпълнители - Азис, Феката и Яки, Орк.Козари. Hobby - Да седи пред огледалото и да се любува на косата си.

Крокодила доста миловиден и на име Донка радва собсвеника си и се надявам да го радва още дълго време!

Дойде и моят ред . Но не желая да се определям за това ще оставя всички да ме определят с коментарите си. tongue
Върнете се в началото Go down
Persie

Persie


Male
Брой мнения : 3
Age : 31
Местожителство : Thousand Sunny
Job/hobbies : Pirate
Humor : O.P. style
Reputation : 0
Points : 5741
Registration date : 04.10.2008

Запознайте се. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознайте се.   Запознайте се. EmptyЧет Ное 06, 2008 12:26 am

...Ем, аз реших да изкоментирам творецът на тази тема(К'во става БРАТ мииииии Suspect). За него мога да кажа и въобще да се кажат много неща. Първо той е исключително и умен, и интелигентен. Много е печен и невероятен приятел, който е просто незаменим в много отношения. Има много готино чувство за хумор + арсенал от интересни и забавни простотии. Някой път си се убиждаме, викаме си и се караме, но винаги за кратко. Мн е работно тва момче, която го вземе ще уцели на мъж. Слуша мн видове музика, но доста се кефи на метал. Играе яко DOTA и мн карти с тая LS Power на DarkSeer-а....
Върнете се в началото Go down
NIRY




Male
Брой мнения : 6
Age : 34
Местожителство : love4
Job/hobbies : sdzvdsz
Reputation : 0
Points : 5680
Registration date : 24.11.2008

Запознайте се. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознайте се.   Запознайте се. EmptyПон Ное 24, 2008 11:19 pm

Аз просто нямам думи за тая пиянска компания.?!? Продалжаваите в същия дух?!? bravisimo gazar
Върнете се в началото Go down
love_ely

love_ely


Female
Брой мнения : 29
Age : 33
Местожителство : Плевен
Job/hobbies : anything
Reputation : 0
Points : 5689
Registration date : 25.11.2008

Запознайте се. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознайте се.   Запознайте се. EmptyСря Ное 26, 2008 12:36 am

ееееее ... така трябва продължавайте се така... най-важното е да ви е весело Wink
Върнете се в началото Go down
plam4ofena




Male
Брой мнения : 2
Age : 33
Местожителство : Долна Митрополия
Job/hobbies : Жиголо
Reputation : 0
Points : 5699
Registration date : 05.11.2008

Запознайте се. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознайте се.   Запознайте се. EmptyПон Дек 01, 2008 10:13 pm

Много Много добре мисля, че си пропуснал някои много важни мои качества, но като цяло статичта е много добре Razz Wink
Върнете се в началото Go down
plam4ofena




Male
Брой мнения : 2
Age : 33
Местожителство : Долна Митрополия
Job/hobbies : Жиголо
Reputation : 0
Points : 5699
Registration date : 05.11.2008

Запознайте се. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознайте се.   Запознайте се. EmptyСря Дек 03, 2008 9:11 pm

А, пропуснах да " Изкоментирам " създателят на статията, той е много готин пич стига да не става досаден, но дори и това негово качество ми допада Razz,но като цяло той е много печен, много разбран, а и може да разговаряш с него на всякакви теми, което също много ми допада. Абе с една дума ПИЧ ! Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Запознайте се. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознайте се.   Запознайте се. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Запознайте се.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
[LIE]-dota-dm :: Материали-
Идете на: